2022 YILI TV ÜNİTESİ TRENDLERİ

Merhaba değerli mobilya severler. 2022 yılında trend olan, tercih edilen ve mobilya üreticileri tarafından büyük beklentilerle üretilen modeller üzerine konuşacağız. Tabi ki kendi portföyümüzü göz önünde bulundurarak örneklerle açıklayacağız. Konuyu üç ana başlıkta ele almak istiyorum. İşte karşınızda 2022 yılı TV ünitesi trendleri hadi başlayalım…

Sade ve Şık Modeller

Değerli takipçilerimiz bu kavramı eminim bu yıl sık sık işiteceksiniz. Malum artan fiyatlar ve pandeminin etkilerini ciddi manada ürün etiketlerinde görmekteyiz. Bu durum üretici arkadaşları daha az maliyetli tasarımlara yöneltmiş durumda. Hemen aklınıza “Ucuz, değersiz, sağlam olmayan …” gibi kavramlar gelmesin. Sade ve şık demek az işçilik ile oluşturulan zengin görsellik demektir. Yoksa her firmanın kendine göre bir kalite standartı bulunur. Yüksek kaliteli malzemeler, az işçilik ve iyi bir tasarım ile buluştuğunda çok başarılı ürünler ortaya çıkmaktadır. Bu kapsamda; “Falcon Tv Ünitesi, Aston Tv Ünitesi, Alfa Tv Ünitesi, Delon Tv ünitesi” örnek olarak gösterilebilir. Bütçenizi ve evinizin görselliğini önemsiyorsanız bu seçim sizin için ideal olacaktır.

Luxury Tutkusu

  • Lüks birçok takipçimizin olmazsa olmazı. Yıllardır süregelen luxury kültürü günümüzde kaplama metaller, bol aynalar, büyük ebatlar, CNC işçilik ve parlak boyalarla vücut bulmuş durumda. Aman Allah’ım ne gösteriş ama! Hadi itiraf edin hepimizde az da olsa lüks tutkusu yok mu? Luxury dediğinizde aklıma birçok model geliyor ama sıkı durun 2022 model yepyeni bir ürün S-Class Tv Ünitesi”. Muhteşem bir tasarım. Bu kategorideki favori ürünüm diyebilirim. Tabi Luxury ürünler geniş bir yelpazeye sahip. Dolayısıyla geniş bir fiyat alanında olduğunuzu unutmayın. Bu bölümde Majestic Tv Ünitesi’nden bahsetmeden geçemeyeceğim. Sıra dışı bu luxury ünitenin en belirgin özelliği modüller halinde olması. Bu sayede istediğiniz kadar uzatıp kısaltabilirsiniz.
2022 TV Ünitesi Modelleri
Majestic TV Ünitesi

Alevli TV Üniteleri

  • Sıkı takipçilerimiz bilirler. 2021 yılının sonlarına doğru ilgi görmeye başlayan ve 2022 yılının olmazsa olmazı olan şömineli tv üniteleri. Portföyümüze giren yeni üniteleri incelediğimizde hatırı sayılır sayıda şömineli TV ünitelerini görebilirsiniz. Hafif loş bir ortamda tüm günün yorgunluğunu atmak ve içimizdeki ses ile baş başa kalmak isteyenler için doğru bir tercih olacaktır. Tabi ki şöminelerin dekoratif amaçlı olduğunu unutmayın. Bu alanda bahsetmek istediğim çok ürün var. “Kontes Tv Ünitesi,, Quatro Tv Ünitesi, Gucci Tv Ünitesi, Majestic Tv Ünitesi, Lotus Tv Ünitesi” ilk aklıma gelen. Emin olun çok fazla seçenek var.  

Son Söz

Değerli takipçilerimiz şimdilik mobilyanın başkenti İnegöl’den havadisler böyle. Yeni modeller, en son tasarımlar ve trend ürünler için takipte kalın. Unutmadan hepinizi kahve içmeye mağazamıza bekliyoruz. Ayrıca en son model TV ünitesi modelleri için inobilya.com websitemizi ziyaret edebilirsiniz. En kısa sürede görüşmek dileğiyle…

Sohbeti başlat
Yardıma ihtiyacınız var mı?
Merhaba!
2022 YILI TV ÜNİTESİ TRENDLERİ ile ilgili bilgi almak ister misiniz?