Firmamız 2016 yılında Mobilya ve Ev Tekstili sektörü ile ticaret hayatına başladı. 2018 yılında İnobilya patentini alarak, bugün Avrupa’nın en büyük mobilya merkezi İnegöl Mobiliyum AVM ve Ertuğrulgazi Mobilyacılar Caddesi‘nde hizmet vermekteyiz.

En uygun fiyata, en kaliteli ürünleri sunmayı prensip edinen İnobilya, bir şirketin büyümesindeki en büyük etkenin müşteri memnuniyeti olduğunun bilinciyle yoluna devam etmektedir. Mutlu müşterisi ile her zaman kendine ve iş gücüne olan güvenini arttırmaktadır. 

İnobilya olarak her geçen gün pazardaki payını ciddi ölçüde büyütmekte, değerli müşterilerinin firmamıza olan ilgisi ve izlediğimiz ticari politikaya duyduğu güven ile doğrudan ilişkili olduğunun, kuruluşumuzdan bu yana bilincindeyiz. 

Firmamız kurulduğu tarihten beri emin adımlar ile yoluna devam etmektedir. Bu yolda bizi yalnız bırakmayan siz değerli müşterilerine minnettardır.


İnegöl Mobilyası‘nın en seçkin örnekleri, modern koltuk takımları, yatak odası takımı modelleri, yemek odası takımı modelleri ve yüzlerce kaliteli mobilya modelleri uygun fiyat ve üstün hizmet anlayışı ile evinize geliyor. İnobilya‘da beğendiğiniz mobilya modelleri tüm Türkiye’ye teslimat ve çoğu bölgede kurulum hizmetiyle sizlerle buluşuyor. 

inobilya.com çalışma sistemi ve avantajları hakkındaki videomuzu izleyin. Aklınıza takılan her türlü soruda bizi arayabilirsiniz.