İnobilya Hızlı Finansman Kampanyası

İnobilya ve Türkiye Finans Katılım Bankası işbirliğiyle anında mobilya kredisi kullanabilirsiniz.

Üstelik cazip kar payı oranları ve binlerce üründe ücretsiz teslimat avantajı sizi bekliyor.

Hızlı Finansman Kampanyasında mobilya alışverişlerinizde kullanılmak üzere 100.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredinizi anında kullanabilirsiniz.

Tüm mobilya ihtiyaçlarınızda kullanabileceğiniz finansman desteği sayesinde kredi kartsız, kart limitinizi hiç kullanmadan alışveriş yapma imkanı sunuyoruz. Özellikle evlenecek ve evini yenileyecek olan siz değerli müşterilerimizin masrafları çok yüksek olduğunun farkındayız. Bu finansman desteği sayesinde mobilya dışındaki diğer harcamalarınıza daha rahat bütçe ve kredi kartı limiti ayarlayabilirsiniz.

KAMPANYA KATILIM KOŞULLARI

  • Kampanyamız websitemiz üzerinden telefonla arayarak yapacağınız 10.000 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.
  • Mobiliyum AVM’de bulunan mağazamıza gelerek yapacağınız alışverişlerde de Hızlı Finansman kampanyasına katılabilirsiniz.
  • Websitemiz üzerinden Sepete ekle ve ardından kredi kartı ile satın al kısmında İyzico firması kredi kartı taksitli alışveriş faiz oranları geçerlidir. Bu kısımda hızlı finansman kampanyasını kullanmak isterseniz müşteri temsilcimiz ile görüşmeniz gerekmektedir. 
  • 50.000 TL’ye kadar olan siparişlerde 36 ay vadeli, 50.001-100.000 TL arası alışverişlerde 24 ay vadeli kredi desteği sağlanmaktadır.
  • Tüm finansman işlemleri Türkiye Finans Katılım Bankası Hızlı Finansman sistemi üzerinden online olarak gerçekleştirilmektedir.
  • Finansman desteği kullanmak için gerekli ıslak imzalı belgeler mağazamızda yada online destek hattından temin edilebilir.
  • Finansman kar payı oranları Türkiye Finans Katılım Bankası Hızlı Finansman sistemi üzerinden hesaplanacaktır.
  • Kredi başvurusu yapılan müşterilerimizin kredi sonuç bildirimi yaklaşık 5 dakika içerisinde sonuçlanmaktadır.

ÖRNEK HESAPLAMA TABLOLARI

Aşağıda verilen finansman tabloları fikir edinmeniz açısından örnek olarak verilmiştir. Alışverişin yapılacağı gün kar oranları değişiklik gösterebilir.

  • 50000 TL 36 ay vadeli finansman tablosu:

  • 100000 TL 24 ay vadeli finansman tablosu:

Detaylı bilgi için mağazamızı ziyaret edebilirsiniz ya da +90 535 569 20 30 no’lu Whatsapp iletişim hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Türkiye Finans Katılım Bankası Hızlı Finansman Sistemi ile ilgili merak ettiğiniz hususlarda bu linke tıklayabilirsiniz.

Etiketler: ihtiyaç kredisi, hızlı finansman desteği, mobilya alışverişi, düğün alışverişi, düğün paketleri, kredili satış, 36 ay taksit kampanyası, vadeli taksit, mobilya kampanyası, çeyiz alışverişi, kredi kartsız alışveriş, elden taksitli alışveriş