En Çok Tercih Edilen Koltuk Takımı Modelleri Nelerdir?

Merhaba değerli takipçilerimiz. Bugün sizlerle bu yıl müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen koltuk takımları inceleyeceğiz.

Pandemi krizi ile sarsılan dünyamızda tüketici alışkanlıkları değişmeye başladı. Artık daha minimal, daha ekonomik modeller ön plana çıkıyor. İnsanlar gösterişten ziyade kullanışlı ve fonksiyonel modelleri tercih ediyorlar.

Yatak olma özelliğine sahip modeller yatılı misafir ağırlama konusunda epey yardımcı oluyor. Her ne kadar tek kişinin yatabileceği ölçülerde de olsa iki kanepe karşılıklı açıldığında bir aileyi rahatlıkla yatılı misafir olarak ağırlayabilirsiniz.

Metal ayak ve ahşap ayaklı modeller arasında kullanışlılık ve sağlamlık konusunda çok fark bulunmuyor. Burada zevkinize ve odanızın dekorasyonuna uygun olarak metal yada ahşap seçimi yapabilirsiniz.

Kumaş olarak yumuşak dokulu yeni seri keten türü kumaşlar bir hayli moda oldu. Renk tercihlerinde gri, krem renkler her zaman tercih edildiği gibi yeni serilerde turuncu, yeşil, mavi renkler de ön plana çıkıyor.

Kapitoneli modeller de özellikle altın renk detaylar daha çok öne çıkıyor.

İnobilya.com olarak websitemizde bulunan modellerden en çok tercih edilen koltuk takımlarını nedenleriyle birlikte şu şekilde sıralayabiliriz.

  • Mira Koltuk Takımı: Yatak olma özelliği, ahşap ayak ve kasa yapısı, sıcak tasarım yapısı ve tabiiki de fiyatı ile ön plana çıkan ve çok satılan bir takım. İncelemek için tıklayabilirsiniz.
  • Root Koltuk Takımı: Canlı renk seçenekleri, hem ahşap hem de metal ayak seçenekleri olan, kol yapısı kavrayıcı olan, evlerinde sıcak bir ortam isteyenlerin tercih ettiği bir model. İncelemek için tıklayabilirsiniz.

SON SÖZ

Görüldüğü üzere bu yıl en çok tercih edilen koltuk takımları daha çok gösterişten uzak, sağlam ve fonksiyonel tasarımlardır. Sizde İnobilya’da bu tarz olan modelleri bulabilirsiniz.

Sohbeti başlat
Yardıma ihtiyacınız var mı?
Merhaba!
En Çok Tercih Edilen Koltuk Takımı Modelleri Nelerdir? ile ilgili bilgi almak ister misiniz?